VARSAK ELEKTRİKÇİ

Varsak da elektrikçi hizmetleri, elektrik tesisatlarınız da meydana gelen tüm arızaların ve kaçakların giderilmesi, bakım ve tamir işleri, güneş enerjileri, şofbenlerinizin tamir ve bakım işlemleri için bize ulaşabilirsiniz.

Modern Varsak Elektrikçi Çözümleri

Varsak elektrik firması olarak, arıza giderme, tesisat plan proje hizmetleri, tesisat döşeme, pano değişimi gibi elektriğe dair tüm ihtiyaçlarınıza ekonomik ve kaliteli çözümler üretiyoruz. Elektrik alanında deneyimli ve eğitimli personellerimizle elektrik tesisatınızdaki sorunun tespiti ve çözümü, elektrik tesisatı döşeme, proje hazırlama ve uygulama gibi işlemleri yerine Antalya varsak elektrikçi olarak yapıyoruz.

Birinci Kalite Malzeme ve İşçilik

Elektrik enerjisinden güvenli ve sağlıklı olarak faydalanmanın yolu iyi uygulanmış bir elektrik tesisatından geçer. Elektrik tesisatınız ne kadar sağlam olursa canınız ve malınız o kadar güvende olur. Hatalı kurulum ve yanlış ürün kullanımı hem maliyetlerinizi yükseltir hem de elektrikli ve elektronik eşyalarınızın ömrünü kısaltır. Ama tüm bu sorunlara engel olmak nitelikli hizmet almakla mümkündür. Varsak elektrikçi olarak uzun senelerin deneyimi ile sizlere elektrik tesisat hizmeti sunuyoruz. Tüm projelerimizde en iyiyi amaçlıyor, en modern çözümleri üretiyoruz. Çalışanlarımız tüm projelerimizde 1. Sınıf malzeme kullanmakta, bunu üst düzey işçilik ile birleştirerek uzun seneler güvenle kullanılabilecek tesisatlar yapmaktadırlar.

Elektrik alanı her geçen gün yeni gelişimler göstermeye devam ediyor. Ancak bunun farkında olan elektrikçi ustalarımız yenilikleri yakında izleyerek en hızlı şekilde işlerine yansıtmaktadırlar. Daima en yeni ürünler ve ekipmanları kullanmaktayız ve bu sayede de müşterilerimiz daima en iyi hizmeti almaktadır.

antalya-elektrik-ustası

HAKKIMIZDA

Her zaman en ideal fiyat ve en nitelikli servis politikasıyla Varsak Elektrik olarak daima sizlere en kaliteli hizmeti vermek için çaba sarfediyoruz.

Siz kıymetli müşterilerimiz ile çok daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk. Web sitemiz üzerinden bizle iletişim kurabilir, firmamız ile alakalı yorum ve eleştirilerinizi bizlere iletebilirsiniz.

25 senenin birikimi ve deneyimiyle bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bizlere güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler.

Varsak bölgesinde elektrik tamiratı ve arıza konusunda deneyimli çalışanlarımız ile siz kıymetli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

VARSAK ELEKTRİKÇİ HİZMETLERİMİZ

Elektrik kaçak kontrolü

Elektrik pano bakımı

Elektrik tesisat yenileme

Şalter bakımı

Şofben bakımı ve montajı

Termosifon ve şofben arızası

Led aydınlatma

Spot ve dekor aydınlatma

Tüm 220 ve 380 elektrik arıza

bakım ve tamiratı

Topraklama hat bakım onarım

Kaçak akım arıza onarım

Elektrik pano arızası

Telefon ve internet tesisatı

Modem kurulumu

Su tesisatı arıza

Sıhhi tesisat

Batarya musluk değişimi

Su kaçağı arızası

Klozet tamiri ve ayarlama

Güneş enerjisi bakım ve tamirat

Ofis elektrik arızaları

Elektrik ve aydınlatma hizmeti

İLETİŞİM

Varsak bölgesinde tüm elektrik arıza, plan proje işlerinizde hizmetinizdeyiz.

Tel: 0543 212 15 22

Tel: 0542 737 22 88

Adres: Yenigün, Kızılırmak Cd.  No: 150, 07010 Muratpaşa/Antalya

İLETİŞİM FORMU

HİZMET BÖLGEMİZ